Sakrament Chrztu Świętego

pierwszą niedzielę miesiąca.

Uroczystość Pierwszej Komunii

Świętej w Tarnowcu zawsze ma

miejsce w trzecią niedzielę maja.

Tygodnik Niedziela

Nowy numer 49/2019

=====>otwórz<=====

5208678

Liturgia Wigilii Paschalnej

31 marca 2018

Warta honorowa przy Grobie Pana Jezusa

31 marca 2018

Liturgia na cześć Męki Pańskiej

Wielki Piątek, 30 marca 2018

Msza Wieczerzy Pańskiej

Wielki Czwartek, 29 marca 2018

Niedziela Palmowa

25 marca 2018

Droga Krzyżowa na Małej Kalwarii

23 marca 2018

Nowy skład Jasielskiej Kapituły Kolegiackiej

10 marca 2018 - z udziałem bp. Jana Wątroby odbyło się przyjęcie nowych kanoników do Jasielskiej Kapituły Kolegiackiej Wniebowzięcia NMP. Do kapituły dołączyli następujący księża: 1. Ks. Bogusław Babiarz – kanonik gremialny, dyrektor administracyjny WSD i ekonom Diecezji Rzeszowskiej 2. Ks. Piotr Steczkowski – kanonik gremialny, profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego 3. Ks. Marek Cesarz – kanonik gremialny, proboszcz parafii św. Katarzyny w Sławęcinie 4. Ks. Jerzy Uchman – kanonik gremialny, proboszcz parafii Narodzenia NMP w Tarnowcu 5. Ks. Janusz Podlaszczak- kanonik gremialny, proboszcz parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie 6. Ks. Marek Dzik – kanonik honorowy, rektor UTW Diecezji Rzeszowskiej 7. Ks. Mieczysław Liganowski – kanonik honorowy, proboszcz parafii MB Śnieżnej w Rzeszowie 8. Ks. Antonii Pietrzyk – kanonik honorowy, Bonifratrzy Warszawa 9. Ks. Edward Rusin – kanonik honorowy, proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża w Rzeszowie 10. Ks. Jan Pyziak – kanonik honorowy, proboszcz parafii MB Królowej Polski w Matysówce 11. Ks. Czesław Szewczyk – kanonik honorowy, proboszcz parafii św. Stanisława Biskupa w Osobnicy Jasielska Kapituła Kolegiacka przy Kościele Kolegiackim pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny została erygowana przez biskupa Kazimierza Górnego 6 stycznia 2011 r. Pierwszym prepozytem został mianowany ks. ZBIGNIEW IRZYK, dziekan Dekanatu Jasło – Wschód, proboszcz Kolegiackiej Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jaśle. W dniu 27 maja 2011 roku kościół Farny w Jaśle został oficjalnie ogłoszony Kolegiatą.

Rekolekcje szkolne

28 lutego - 1 marca 2018; prowadzący: ks. Krzysztof Stawarz